Ceramic Mat

První střešní materiál s neomezenou zárukou !

Základním předpokladem pro nekonečnou garanci životnosti je vstupní materiál ze švédských hutí SSAB, vyválcovaný z nejkvalitnější oceli s vysokým obsahem železa. Právě díky vysokému obsahu železa jsou považovány oceli od švédského výrobce za jedny z nejkvalitnějších na světě. Jádro švédských ocelových plechů je chráněno před destruktivními vlivy vlhka dvojím způsobem. Nejdůležitější ochrana plechů je docílena užitím nadstandardně vysokého množství zinku, jehož vrstva dosahuje 350 g/m2. To je o necelých 20% více, než je užito u doposud nejkvalitnějších ocelí určených pro střešní krytiny.
Především takto nadstandardně vysoká a kvalitní vrstva zinku zajišťuje krytinám s označením Ceramic Mat 350 neomezenou funkční záruku. Povrchy materiálů chrání matný exkluzivní lak. Zákazník má možnost si zvolit ze šesti barevných odstínů. Nový materiál Ceramic Mat 350 s doživotní zárukou je dostupný ve všech profilech střešních krytin Bratex. Z materiálu o tloušťce plechu 0,5mm lze vyrobit všechny taškové a trapézové profily bez jakéhokoliv omezení. Navíc, výhradně z tohoto materiálu, je vyráběna modulová krytina Scandinavia. U drážkovaných krytin typu Panel a Panel S je možno vybrat ze dvou materiálu o tlošťkách 0,5mm nebo 0,6mm.


Barevná paleta - 15 let záruka

Povrchová úprava Ceramic Mat obsahuje šest barevných odstínů

SSAB 015
SSAB 384
SSAB 387
SSAB 455
SSAB 742
SSAB 757

Dostupné v profilech

Krytinu s povrchovou úpravou Ceramic Mat vám vyrobíme v jakémkoliv z vyobrazených profilů. Po kliknutí na jednotlivé profily se zobrazí detailní náhled profilu.

Detail profilu Bratex HERA
HERA
Detail profilu Bratex VILANO
VILANO
Detail profilu Bratex PLATINO
PLATINO
Detail střešní krytiny PANEL
PANEL
Detail střešní krytiny Bratex PANEL S
PANEL S
Detail trapézového prolifu, zde T18
T8-T35

STŘECHY – MALÍČEK S.R.O. - autorizovaný distributor společnosti Bratex v České republice
bratex@strechy-bratex.cz / (+420) 603 176 163, (+420) 603 581 216