VÝROBA

Společnost BRATEX působí jako výrobce střešních krytin na trhu již 26 let.
Specializuje se na výrobu a prodej vysoce kvalitní oceli a hliníku, včetně okapových systémů pod názvem STRUGA.
Společnost BRATEX byla v roce 1996 jako první přímý dovozce lakované oceli vyráběné švédskou společností SSAB, která je světovým lídrem ve výrobě vysoce pevnostní oceli a dodnes je předním světovým dodavatelem. Dnes je BRATEX největší odběratel výrobce SSAB na světě.

Během 26-ti leté činnosti společnost vytvořila rozsáhlou obchodní síť se svými produkty. V současné době má více než 500 distributorů a její vynikající hodnotou je vysoká kvalita a spolehlivost střešních materiálů. BRATEX se zaměřuje na speciální produkty, shromažďuje cenné zkušenosti umožňující návrh nových produktů a v důsledku toho poskytuje dodavatelům kvalitní produktové řešení. Díky tomu je schopen poskytovat výrobky s nadprůměrnými technickými a užitnými vlastnostmi, které jsou v souladu s evropskými stavebními standardy a plně přizpůsobeny očekáváním zákazníků. Důkazem toho jsou ekologické povrchové úpravy a společný vývoj s ocelárnou SSAB na jedinečné oceli s NEOMEZENOU zárukou pod názvem Ceramic Matt. Cílem BRATEX je přispívat na šetření životního prostředí.

V roce 2017 společnost přesunula veškerou výrobu do nově vystavěné továrny. Jedná se o mezník na cestě k celkovému řízení jakosti ve všech oblastech jejího provozu. Dokončená investice přináší společnosti zcela nové možnosti. V 11.500 m² prostoru pod jednou střechou v moderním hale je sklad pro všechny svitky plechu, okapové systémy, veškeré výrobní stroje včetně již hotové krytiny.

shadow